Yazı BüyüklüğüAAA

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi


05-06 Mart 2019 tarihlerinde, 10:00-16:00 saatleri arasında Kocaeli Üniversitesi Teknopark A.Ş. Toplantı Salonu'nda Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi planlanmaktadır. 

Eğitimin Amacı:

AB ve Kalkınma Ajansı Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitimine katılanların Avrupa Komisyonu başta olmak üzere farklı fon kuruluşları tarafından açılan programlara proje teklifleri hazırlaması, Proje Yönetimini kavraması ve AB Hibe Programları konularında eğitilmelerini amaçlamaktadır. Eğitim sonunda katılımcılar AB projelerini formatlarına uygun şekilde hazırlayabilecek ve sunacak duruma geleceklerdir. Eğitim programlarımız, teorik ve uygulamadan gelen bilgilerle hazırlanmış dersler, seminerler, deneyimlerin anlatılması ve pratik uygulamalar şeklinde düzenlenmektedir.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğtimi; AB Projeleri alanında uzmanlaşmak isteyen üniversite öğrencileri ve mezunları, kamuda, dernek ve vakıflarda, özel şirketlerde AB Proje birimlerinde çalışan/çalışmak isteyen ve kendilerini proje hazırlama konusunda geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık bir şekilde gerçekleşecektir.

Eğitim Ücretsizdir. 

 

Haber ve Duyurularımız

Bütün Haberlerimiz

İş Birliği Fırsatları

Bütün İşbirliği Fırsatları

Profil Duyuru Listesi

Duyurular için tıklayınız.
 

Avrupa İşletmeler Ağı
Doğu Marmara Konsorsiyumu
e-mail: info@een-emn.org

European Commission European Commission