Yazı BüyüklüğüAAA

MACHTECH & INNOTECH EXPO Metal İşleme Endüstrisinde Makina ve Teknolojiler


MACHTECH & INNOTECH EXPO

Metal İşleme Endüstrisinde Makina ve Teknolojiler

26 – 29 Mart 2018 Sofya, Bulgaristan

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası, firmalarımızın rekabet gücünü artırmak ve dış pazarda iş partneri bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlenmektedir. Bu kapsamda, 26 - 29 Mart 2018 tarihlerinde Bulgaristan’ın Sofya kentinde düzenlenecek olan MachTech & Innotech Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

MachTech & Innotech Bulgaristan’ın önde gelen fuarlarından olmakla beraber endüstri 4.0, akıllı fabrikalar, metal şekillendirme, metal kesme makine ve ekipmanları, lazer kaynak makineleri, hidrolik pnömatik cihazlar ve aksesuarlar, robotlar, endüstriyel otomasyon ve yazılım teknolojileri, ileri malzemeler, sürdürülebilir işleme endüstrileri, ölçüm araçları, 3D baskı, elektronik ve elektroteknik sektörlerini kapsamaktadır.

*Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Detaylı bilgi için:

Yelda Kanpara / ykanpara@abigemdm.com.tr

Burak Çakır / bcakir@abigemdm.com.tr

Alican Oflaz / aoflaz@abigemdm.com.tr

Tel: 0262 323 08 56

Haber ve Duyurularımız

Bütün Haberlerimiz

İş Birliği Fırsatları

Bütün İşbirliği Fırsatları

Profil Duyuru Listesi

 

Avrupa İşletmeler Ağı
Doğu Marmara Konsorsiyumu
e-mail: info@een-emn.org

European Commission European Commission