Yazı BüyüklüğüAAA

COSME Bilgilendirme Semineri Düzenlendi


Doğu Marmara ABİGEM tarafından, 2019 COSME dönemi bilgilendirme toplantısı 16 Ocak 2019 tarihinde Kocaeli Sanayi Odası’nda düzenlendi.

Bölge firmalarından yoğun katılımın olduğu seminerde, Doğu Marmara ABİGEM Genel Müdürü Şenay Yıldız, 2019 COSME dönemi ve bu dönemde yapılması planlanan yerel ve uluslararası Avrupa İşletmeler Ağı faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Genel Müdür Yıldız, yurtdışı heyet ziyaretleri ve uluslararası ikili iş görüşmeleri etkinlikleri ile KOBİ’lerin rekabet gücünü arttırmaya ve dış pazarda iş ortakları bulmalarını sağlamaya yönelik  organizasyonların düzenleneceğini bildirdi. Ayrıca Doğu Marmara ABİGEM’in, KOBİ'leri bilgilendirmek ve bölgedeki farkındalığı arttırmak üzere; AB mevzuatı ve uygulamalar, ulusal ve uluslararası hibe programlarına yönelik proje yazma, finansal kaynaklara erişim, dış ticaret, uluslararası pazarlarda müşteri bulma, e-ticaret ve inovasyon gibi konularda eğitim ve seminerlerden oluşan yerel etkinlikler düzenlemeye de devam edeceğini belirtti.

Haber ve Duyurularımız

Bütün Haberlerimiz

İş Birliği Fırsatları

Bütün İşbirliği Fırsatları

Profil Duyuru Listesi

Duyurular için tıklayınız.
 

Avrupa İşletmeler Ağı
Doğu Marmara Konsorsiyumu
e-mail: info@een-emn.org

European Commission European Commission